Dołącz do zespołu Tönnies! Niemiecka umowa o prace bespozpośrednia i na czas nieokreślony

pracownik produkcji - rozbiór (aż do 19,50€ / 83,00zł na godz.)

Data publikacji: 09-09-2024
Miejsce Pracy: Rheda-Wiedenbrück, Niemcy
Wynagrodzenie: 8.800 - 13.900 zł brutto
Stanowisko: Rzeźnik
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Zakwaterowanie: Tak
Doświadczenie: Nie jest wymagane

Miejsce pracy: 33378 Rheda-Wiedenbrück
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Zakres: Pełny etat
Rozpoczęcie: od zaraz

Godziny pracy:

▪ Praca zmianowa: zmiana stała
▪ Praca nocna: początek lub koniec zmiany
▪ Zakres pracy: 40 godzin tygodniowo, możliwe nadgodziny

Wynagrodzenie:

▪ Sposób płatności: miesięcznie
▪ System wynagrodzenia: stawka podstawowa + premie
▪ 12,41 – 19,50 €/godzinę brutto (~53 – 83 PLN), w zależności od umiejętności i doświadczenia (+ możliwe dodatki za pracę nocną)

Zakres obowiązków:

▪ Praca w zakresie obróbki mięsa
▪ Zapewnienie przestrzegania wymaganej jakości wytwarzanych towarów

Wymagania:

▪ Chęć nauki i doświadczenie w obróbce mięsa
▪ Nie jest wymagana specjalistyczna nauka zawodku, jednak świadomość odpowiedzialności i standardów higieny jest istotna
▪ Niezawodność, motywacja, samodzielność
▪ Praca zespołowa i odpowiedzialne podejście do pracy
▪ Brak ograniczeń dotyczących pracy fizycznej i pracy z żywnością

Nasza oferta:

▪ Umowa na czas nieokreślony
▪ Sprawiedliwe i motywujące modele wynagrodzenia oraz punktualne i prawidłowe wypłaty
▪ Jesteś nowy w branży mięsnej i szybko się uczysz? Docenimy to premią za naukę w wysokości 300,00 € po 3 miesiącach
▪ Na start: możliwość zaliczki na wynagrodzenie
▪ Zniżki w naszym sklepie firmowym, na paliwo oraz w różnych sklepach internetowych (Apple, Samsung, JBL, Adidas i wiele innych)
▪ Tanie zakwaterowanie dla pracowników za 254,00 € miesięcznie
▪ Biuro integracyjne wspierające pracowników
▪ Rada zakładowa z polskojęzycznym przedstawicielem
▪ Płatność wszystkich składek na ubezpieczenia społeczne (ubezpieczenie zdrowotne, emerytalne, wypadkowe itp.)
▪ Wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych i zakładaniu konta
▪ Dofinansowana stołówka

Jesteś zainteresowany i chcesz dołączyć do Team Tönnies? Masz pytania? Prześlij nam swoją aplikację (chętnie z doświadczeniem zawodowym) lub zapytania. Czekamy na Ciebie!

Marek.Grudzien@toennies.de

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń