Pracownik produkcji sałatek/Singli I Pary z angielskim A2

Data publikacji: 14-10-2024
Miejsce Pracy: Brielle
Wynagrodzenie: 13,68e brutto + dodatki
Stanowisko: Pracownik Produkcji
Rodzaj Pracy: Praca stała
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Angielski
Zakwaterowanie: Tak

Miejsce pracy: Brielle

Zakres obowiązków:

Praca polega na przygotowywaniu warzyw i owoców do dalszej produkcji, w tym obieranie, krojenie, mieszanie i pakowanie produktów. Pracownik wykonuje zadania przy linii produkcyjnej, takie jak:

Pakowanie i sortowanie owoców i warzyw,

Kontrola jakości,

Przygotowywanie zamówień zgodnie z wytycznymi,

Obsługa maszyn do krojenia.

Wymagania:

Motywacja do długoterminowej pracy,

Mile widziane doświadczenie z nożem i obsługa wózka widłowego,

Komunikatywna znajomość języka angielskiego (A2)

Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

Warunki pracy:

Praca w chłodnym otoczeniu (6-7°C),

System 3-zmianowy,

Nieodpłatne przerwy oraz darmowy posiłek i owoce.

Wynagrodzenie:

Stawka podstawowa: 13,68 EUR/h + 8% dodatku wakacyjnego,

Dodatki za pracę w godzinach wieczornych i nocnych, a także w weekendy.

Koszty:

Zakwaterowanie: 137,50 EUR/tygodniowo,

Ubezpieczenie: 35,52 EUR/tygodniowo.

Kontakt:

Aplikacje proszę przesyłać na adres rekrutacja@humanbe.pl lub telefonicznie pod numerem +48 602 460 130.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń