Pracownik produkcji sera

Data publikacji: 24-06-2024
Miejsce Pracy: Bodegraven, Holandia
Stanowisko: Pracownik Produkcji

Stanowisko: Pracownik produkcji

Lokalizacja: Bodegraven

Start:Omów start pracy z rekruterem

Zadania na stanowisku:

  • pakowanie sera

  • praca na produkcji

  • zbiór pudelek do sztaplowania

  • dostarczanie różnych rodzajów sera na linię pakującą

  • pakowanie sera do pudełek do przechowywania

  • sortowanie i porządkowanie pakowanego sera w celu przygotowania go do transportu

Wymagania:

  • komunikatywny języki angielski lub holenderski

  • mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • holenderską umowę o pracę tymczasową;

  • miłą atmosferę w pracy;

  • możliwość pracy w nadgodzinach !

  • atrakcyjne wynagrodzenie;13,27 euro brutto na godzinę jako pracownik produkcji lub 14,25 euro brutto na godzinę jako operator linii + 8% dodatek wakacyjny

  • dodatki zmianowe: 130% (po 18:00) 140% (po 22:00)

  • praca zmianowa 6:00-15:00 15:00-22:00

  • zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych

Zapraszamy do aplikowania, ta praca czeka na Ciebie !

rekr.online@gmail.com

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń