KLAVER Sp. z o.o.
Zapraszamy do oferty!

Pracownik Produkcji w Putten, Holandia - karma dla zwierząt!

Data publikacji: 05-09-2024
Miejsce Pracy: Holandia
Stanowisko: Pracownik Produkcji
Rodzaj Pracy: Praca stała
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Angielski

Jesteś gotowy na nowe wyzwania w dynamicznym środowisku?

Mamy dla Ciebie świetną ofertę pracy przy produkcji karmy dla zwierząt!

Twoje zadania:

  • Nadzorowanie procesu produkcji.
  • Zarządzanie rurami spożywczymi i kontrolowanie procesu zamrażania.
  • Przemieszczanie bloku zamrożonej żywności (obsługa wózka widłowego, jeśli dotyczy).

Dlaczego warto?

  • Stabilna praca z pełnym wymiarem godzin (około 40 lub więcej tygodniowo).
  • Możliwość rozwoju do stanowiska operatora, jeśli jesteś zmotywowany i znasz angielski.
  • Stałe zatrudnienie na długi okres

Warunki pracy:

  • Praca wewnątrz w chłodniejszym środowisku.

Wymagania:

  • Znajomość angielskiego na poziomie A1-A2.

Oferujemy:

  • Zmiany: 2 zmiany (06:00-18:00 i 18:00-06:00), czasami możliwe zmiany godzin rozpoczęcia pracy oraz soboty w zależności od przepływu pracy.

Kontakt:

Dominika +48 570 901 033

Kamila +48 570 901414

Czekamy na Ciebie!

Klaver (KRAZ 18450)

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach08:00-16:00

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń