Poszukujemy osób na stanowisko Pracownika produkcji

Pracownik produkcji- Wrocław, 30.50 zł brutto

Data publikacji: 02-08-2024
Miejsce Pracy: Wrocław
Wynagrodzenie: 5500
Stanowisko: Pracownik Produkcji
Rodzaj Pracy: Praca stała
Wymiar Pracy: Pełny etat

Obecnie poszukujemy dla naszego klienta, firmy produkcyjnej sprzętu AGD marek Bosch oraz Siemiens na stanowisko: Pracownik produkcji

Lokalizacja: Wrocław ul. Żmigrodzka 143
(okolice Centrum Handlowego Marino)

Dobry dojazdu komunikacją miejską (tramwaj: 1, 7, 15, autobus: 129, 104, 106, 121, 122, 144, 148)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 5800 zł brutto miesięcznie

    (podstawa 27,50 zł brutto/h + dodatki= 33,90 brutto/h)

  • Premię frekwencyjną 200 zł brutto/mies

  • Premię jakościową do 825 zł brutto/mies

  • Dodatek za pracę w sobotę 150 zł brutto

  • Pracę na pełen etat w systemie III zmianowym

  • Przyjazna atmosfera i relacje w zespole

  • Bony na święta

  • Możliwość awansu oraz udział w indywidulanym programie rozwojowym

  • Pakiet Benefitów (karta MultiSport, Prywatne ubezpieczenie, Stołówka, Program darmowego wsparcia psychologicznego, prawnego i porad finansowych dla pracowników i ich rodzin)

  • Szkolenie wdrażające w pierwszych dniach pracy

  • Bezpłatny parking dla pracowników

  • Otrzymasz pełne wyposażenie tj. wysokiej jakości odzież roboczą, środki ochrony indywidualnej oraz własną, zamykaną szafkę na prywatne rzeczy

  • Wewnętrzny program poleceń pracowników - poleć znajomego do pracy.

Zadania:

  • Praca przy linii produkcyjnej

  • Czynności manualne

  • Prace montażowe

  • Kontrola jakości.

Wymagania:

  • Gotowości do pracy w systemie III zmianowym

  • Motywacji do pracy

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń