Szukamy operatora maszyn z doświadczeniem!

Pracownik produkcji - Wrocław

Data publikacji: 03-10-2024
Miejsce Pracy: Wrocław
Stanowisko: Pracownik Produkcji
Rodzaj Pracy: Praca stała
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Nie wymagana znajomość
Doświadczenie: Wymagane

Pracownik produkcji

Opis stanowiska:

zapewnienie płynności produkcji farb i lakierówobsługa prostych maszyn i urządzeńobsługa złożonych maszyn i urządzeńodczytywanie danych dot. produkcji i rejestrowanie/dokumentowanie wykonanych działań za pomocą informatycznego systemutransport materiałów produkcyjnych i odpadów za pomocą wózków ręcznych lub widłowychstosowanie się do instrukcji pracydbanie o dobry stan maszyn i urządzeń

Wymagania:

osoba obeznana z pracą na produkcji, produkcja w 90% zautomatyzowanaoperowanie maszyn, kontrola jakościjedyna fizyczna praca do dosypywanie pigmentów do mieszalnikajęzyk polski bardzo dobry (maszyny mają swoją obsługę po polsku, nie ma tam możliwości tłumaczenia na inny język)"doświadczenie w firmie produkcyjnejsumienność i dokładnośćumiejętność obsługi komputeraumiejętność i chęć do pracy w zespoleMile widziane uprawnienia na wózek widłowy UDT

Oferujemy:

Wynagrodzenie na start 5500 zł brutto + 1200zł premii uznaniowej/msc

dofinansowanie do obiadów na terenie firmy dofinansowanie do Multisport pakiety medyczne zwrot za dojazd do pracy

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń