Dla jednego z naszych klientów zagranicznych poszukujemy pracowników produkcji - kontrola jakości.

Pracownik produkcji - wyjazd dla par / blisko granicy PL

Data publikacji: 08-08-2024
Miejsce Pracy: Niemcy, okolice Erfurtu
Wynagrodzenie: 10000-10500 brutto PLN/mies
Stanowisko: Pracownik Produkcji
Rodzaj Pracy: Praca stała
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Niemiecki
Zakwaterowanie: Darmowe zakwaterowanie

Dla jednego z naszych klientów zagranicznych poszukujemy pracowników produkcji- kontrola jakości.

Firma zajmuje się produkcją elementów i opakowań.

Szczegóły:Rozpoczęcie projektu: od zaraz

Zakończenie projektu: długoterminowe zatrudnienie

Miejsce: 99994 Nottertal-Heilinger Höhen, okolice Erfurt, Niemcy

Obowiązki:

- kontrola jakości

- sortowanie

- pakowanie

Wymagania:

- własne auto na wyjazd- 100 € netto / mies

- podstawowa znajomość j. niemieckiego / jedna osoba na parę

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie- 13,50 € brutto/h

- darmowe zakwaterowanie- w pełni wyposażone wraz z WIFI

- dodatki za zmiany- możliwość wyjazdu dla par, grup, znajomych

- dodatek za wyjazd własnym autem

- ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny

- wsparcie na każdym etapie rekrutacji, a także pomoc w sprawach organizacyjnych.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń