Pracownik produkcji zadaszeń dachowych

Data publikacji: 09-08-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Wynagrodzenie: od 11,5 € netto/h
Stanowisko: Pracownik Produkcji

Lokalizacja:52511 Geilenkirchen, Niemcy

Termin realizacji

od zaraz

Stanowisko

Pracownik produkcji

Stawka :

11,50 EUR netto/h

(możliwy dodatek 0,5 EUR za samochód lub dobry język niemiecki)

Ilość godzin

40h/tygodniowo

Praca I zmiana

07:00-15:30

Samochód

1 osoba z samochodem

Język

Niewymagany

Wymagania

-gotowość do podjęcia dłuższej współpracy

-sprawność fizyczna

Zakres obowiązków

- przycinanie zadaszeń dachowych (na miejscu pokażą i przyuczą takiego pracownika, dla Klienta ważne jest, aby pracownik był chętny do pracy i chciał się uczyć)

-kontrola jakości

-układanie przyciętych produktów w wyznaczonym miejscu

-obsługa maszyny

-czasami zdarzy się, że pracownik będzie musiał w pobliżu podjechać z produktem (Klient mówił, że zdarza się to rzadko i może to być do 5-10km)

Odzież robocza

-buty z blaszką

-wygodne ubranie robocze

Oferujemy:

*Proste rozliczenie- stawki w poniższej ofercie są stawkami na rękę

*Możliwe dodatki za auto lub dobry język

*Polską umowę o pracę tymczasową z oddelegowaniem do Niemiec

*Umowa podpisywana przed wyjazdem- nic Cię nie zaskoczy

*Godziny pracy - min etat na każdym projekcie

*Opiekę polskiego koordynatora- 24h/7

*Zakwaterowanie w dobrym standardzie, pokoje dwuosobowe- koszt częściowy 200 /ms

*Zwroty za dojazd na projekt -50%, za ewentualne badania lekarskie 100%

*pełną obsługę kadrowo-płacową

*możliwość korzystania z Kindergeld w Niemczech

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń