Pracownik produkcyjno - montażowy - bez doświadczenia

Data publikacji: 18-10-2024
Miejsce Pracy: Vaassen, Holandia
Wynagrodzenie: 59-60 PLN/h
Stanowisko: Pracownik Produkcji
Rodzaj Pracy: Praca sezonowa
Rodzaj Umowy: Umowa zlecenie
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Angielski
Zakwaterowanie: Tak
Doświadczenie: Nie jest wymagane

Pracownik montażowy – bez doświadczenia - Holandia

Dla naszego Klienta, znanego na całym świecie producenta wysokiej jakości okuć i akcesoriów, przyczyniającego się do tworzenia zrównoważonych rozwiązań dla branży wodnej, gazowej, ściekowej, irygacyjnej, przeciwpożarowej i przemysłowej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko pracownika montażowego

·       Lokalizacja – Vaassen, Holandia

·       Start – 05.11.2024 (przyjazd na zakwaterowanie 4.11.2024 do godziny 12:00)

Oferta:

·       Stawka 13,76 euro brutto/h

·       Dodatek wakacyjny i urlopowy (8,33% i 10,92%)

·       Możliwe nadgodziny (25%,i 50%)

·       Praca sezonowa listopad- styczeń 2025 (możliwością przedłużenia do kwietnia 2025)

·       Polska umowa zlecenie – oddelegowanie do Holandii

·       Praca w pomieszczeniach przy taśmach przenośnikowych

·       Nauszniki ochronne z Bluetooth do słuchania muzyki/podcastów wybranych przez siebie

·       Średnio 40h tygodniowo

·       Praca od poniedziałku do piątku (1 zmiana)

·       Dodatek dla kierowcy

·       Zapewnione zakwaterowanie (max. 115 euro/tydzień)

·       Szkolenie stanowiskowe

·       Przerwa świąteczna +/- 21.12 do 02.01.

Zadania:

·       Montaż zacisków naprawczych ze stali nierdzewnej

·       Nakładanie gumowej maty na spawaną płytę metalową

·       Zaginanie i dokręcanie jej na podkładkach i nakrętkach na śrubach

·       Nakładanie etykiety produktu i pakowanie do wysyłki

Wymagania:

·       Znajomość języka angielskiego na poziomie min. A2

·       Prawo jazdy kat. B i auto (1 osoba na 2)

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń