Firma budowlana z siedzibą w Białymstoku, specjalizująca się w realizacji inwestycji budowlanych bazująca na wieloletnim doświadczeniu zatrudni pracownika na stanowisko:

Pracownik robót wykończeniowych z doświadczeniem

Data publikacji: 25-09-2024
Miejsce Pracy: Białystok
Wynagrodzenie: 8350
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Doświadczenie: Wymagane

Pracownik Ogólnobudowlany- prace wykończeniowe

Miejsce pracy: Białystok + 60 km

Stawka: 8350 zł/miesiąc

Zadania:

  • Wykonywanie prac ogólnobudowlanych na pozyskanych budowach województwa podlaskiego m.in. prace glazurnicze, suche zabudowy, szpachlowanie, malowanie.

Wymagania:

  • Doświadczenie ww. pracach, wymagamy układania płytek i glazur,
  • Punktualność i sumienność,
  • Prawo jazdy kat. B.

Gwarantujemy:

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + dwie premie roczne po 5 tys. na rękę,
  • Ośmiogodzinny system pracy, wolne soboty,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny 536548 851. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „OGÓLNOBUDOWLANY” – na pewno oddzwonię!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń