Inspatium
Fundacja InSpatium poszukuje pracowników na stanowisko

Pracownik serwisu Hyundai

  • Data publikacji:
  • 26-06-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Zdalnie
  • Wynagrodzenie:
  • 4300
  • Stanowisko:
  • Pracownik Biurowy

Dla naszego Klienta, firmyNawrot Sp. z o.o.poszukujemy pracownika na stanowisko:

FirmaNawrot Sp. z o.o. o sobie: Firma Nawrot to autoryzowany dealer marek Renault oraz Dacia. Od niemal 30 lat, powodzeniem funkcjonuje na wrocławskim rynku motoryzacyjnym. Obecnie Nawrot to prężnie działający dealer samochodowy, który wyróżnia się kompleksowością usług oraz dużą gamą samochodów, w tym samochodów elektrycznych. W tej kategorii firma czerpie doświadczenie i wiedzę od najlepszych, bowiem marka Renault jest prekursorem technologii pojazdów elektrycznych. Firma poza popularyzacją swojej oferty handlowej, chętnie angażuje się w lokalne wydarzenia i inicjatywny. Aktywnie uczestniczy w rozwoju miasta, wspierając ważne dla mieszkańców projekty. Wynikiem tej strategii jest tytuł Sponsora Motoryzacyjnego ważnych podmiotów sportowych min. wrocławskiej drużyny żużlowej WTS BETARD SPARTA, piłkarskiego oraz koszykarskiego WKS ŚLĄSK WROCŁAW oraz wielu lokalnych drużyn sportowych, zwłaszcza tych wspierających młodzież.

Poszukujemy osoby z doskonałą organizacją pracy, dokładnością oraz umiejętnością pracyw bardzo dynamicznym środowiskui doświadczeniem w pracy z klientem.

Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania, chcesz być częścią naszego zespołu - nie czekaj - APLIKUJ !!!

Ofertę pracy kierujemy do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • Przeprowadzanie ankiet klientów po wizycie w serwisie, praca w programie Excel

  • Kontakt telefoniczny z klientem:
    - przypomnienia o wizytach serwisowych (przeglądach) przy użyciu portalu AS1Q (portal do wyceny przeglądów oraz katalog części - przeglądarka internetowa) oraz DMS JBR Rogowiec (terminarz serwisowy)
    - umawianie klientów na kampanie serwisowe, praca z Excel oraz DMS JBR Rogowiec (terminarz serwisowy)
POSZUKIWANE KOMPETENCJE
  • Biegła obsługa komputera

  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

  • Umiejętność korzystania z programów pocztowych oraz przeglądarek internetowych

  • Doświadczenie w pracy z systemami DMS (szczególnie DMS JBR Rogowiec) będzie dodatkowym atutem

  • Komunikatywność i umiejętność pracy z klientem

  • Chęć do pracy i szybki internet

OFERUJEMY
  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Pracę w dynamicznym i zgranym zespole

  • Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia

  • Indywidualne szkolenia

  • Pakiet benefitów m.in. opieka medyczna, karty sportowe (po okresie próbnym)

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pracę w 100% zdalną

  • Wynagrodzenie 4300 brutto

Aplikować należy poprzez link:https://inspatium.elevato.net/pl/pracownik-serwisu-hyundai,j,97

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń