Pracownik Sklepu - Grudziądz

Data publikacji: 08-10-2024
Miejsce Pracy: Grudziądź
Wynagrodzenie: 2450
Stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
  • Pracownik Sklepu - Grudziądz

  • Zakres obowiązków

  • Cykliczne uzupełnianie asortymentu, który dość dynamicznie się zmienia

  • Dbałość o schludny wygląd sklepu poprzez porządkowanie i eksponowanie towaru na półkach

  • Pomoc klientowi w wybraniu odpowiedniego towaru

  • Obsługa kasy fiskalnej

  • Wymagania

  • Dyspozycyjność

  • Wykształcenie minimum średnie lub zawodowe

  • Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

  • Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie z elastycznymi godzinami pracy

  • Umowę o pracę w wymiarze ½ lub ¾ etatu

  • Bezpłatną opiekę medyczną i możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Kartę Multisport

  • 15% zniżki na cały asortyment

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń