ipracujzdalnie.pl
Poszukujemy osób z orzeczoną niepełnosprawnością na stanowisko :

Pracownik Sklepu Wielobranżowego - Słubice

  • Data publikacji:
  • 25-07-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Słubice
  • Stanowisko:
  • Sprzedawca

Poszukujemy osób z orzeczoną niepełnosprawnością na stanowisko : PRACOWNIK SKLEPU - Słubice

Zakres obowiązków:

- dbanie o porządek na sklepie

- eksponowanie towaru na półkach

- pomaganie klientom w odnajdywaniu asortymentu

Oferujemy:

- Umowę o pracę

- Stabilną pracę

- 3500zł brutto

- Rabat dla pracowników w wysokości 15% na wszystkie produkty.

- Bezpłatna opieka medyczna.

- Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

- Miła atmosfera pracy

Wymagania:

-Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności

- Wykształcenie na poziomie co najmniej średnim

- Zapał i chęci do pracy

- Ukierunkowanie na klienta

- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku