KLAVER Sp. z o.o.
Pracownik szklarni Holandia - kwiaty, sadzonki- pokoje jednoosobowe- praca w Holandii/ pracownik fizyczny

Pracownik szklarni - kwiaty, sadzonki, Holandia

Data publikacji: 17-06-2024
Miejsce Pracy: Holandia
Wynagrodzenie: 1800
Stanowisko: Pracownik fizyczny

Nowa Praca w Holandii - Doskonała Szansa na Rozwój!

Czy marzysz o pracy w dynamicznym i przyjaznym zespole za granicą? Mamy dla Ciebie idealną okazję!

Stanowisko:Pracownik Produkcji Sadzonek – Krzewów i Traw Ozdobnych

Lokalizacja:Lottum, Holandia

Rodzaj pracy:Sezonowa, pełny etat

Opis stanowiska:

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Sadzenie i cięcie młodych sadzonek na hali i w szklarni
  • Przesadzanie sadzonek i roślin
  • Pakowanie kwiatów i sadzonek
  • Uprawa krzewów liściastych i traw ozdobnych
  • Przygotowanie towaru do wysyłki

Co oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Cotygodniowe wypłaty i możliwość zaliczek
  • Praca od poniedziałku do soboty, godziny 6:00-17:00 (soboty do 15:00)
  • Bezpłatne buty ochronne
  • Zakwaterowanie w domkach 6-osobowych, pokoje 1-osobowe, blisko miejsca pracy
  • Internet i polska TV na każdym domku

Oczekujemy:

  • Motywacji i chęci do pracy
  • Gotowości do wyjazdu na dłuższy okres
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji (nie jest to jednak wymóg konieczny)

Dlaczego warto?

  • Poznasz nowych ludzi i zdobędziesz cenne doświadczenie zawodowe
  • Zyskasz możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
  • Praca w międzynarodowym środowisku

Zainteresowana? Nie czekaj! Skontaktuj się z nami już dziś!

Dominika: +48 570 901 033

Email: job@klaverteam.com

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń