Pracownik ustawiania wystaw świątecznych w sklepie - Kobiety

Data publikacji: 29-08-2024
Miejsce Pracy: DENEKAMP
Wynagrodzenie: 13,68e brutto + dodatki
Stanowisko: Pracownik Produkcji
Rodzaj Pracy: Praca stała
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Angielski
Zakwaterowanie: Tak

Pracownik ustawiania wystaw świątecznych w sklepie w Denekamp - Kobiety

Miejsce pracy - DENEKAMP

Poszukujemy pracowników do rozpakowywania i ustawiania wystaw świątecznych w sklepie.

Opis stanowiska:

- Rozpakowywanie i ustawianie świątecznych wystaw

- Praca na jedną zmianę

- Średni tydzień pracy: 40-45 godzin (6 dni)

Wynagrodzenie:

- 13,68 € za godzinę

- Nadgodziny powyżej 38 godzin: dodatek 125%

- Sobotnie nadgodziny powyżej 40 godzin: dodatek 133,3%

Wymagania:

- Podstawowa znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

- Zakwaterowanie 4-gwiazdkowe w Denekamp (127 €/tyg)

- Dodatek wakacyjny i urlopowy

- Cotygodniowe wypłaty

- Program emerytalny Plus-Pensioen od pierwszego dnia pracy

- Ubezpieczenie zdrowotne: 35,56 €/tyg z możliwością dofinansowania do 123 € miesięcznie

- Możliwość długoterminowej współpracy

- Wsparcie koordynatorów

- Łatwy dostęp do dokumentów przez aplikację mobilną

Kontakt

- Telefon: +48 602 460 130

- E-mail: rekrutacja@humanbe.pl

Dołącz do naszego zespołu i pracuj w przyjaznym środowisku!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń