Ecojob

Pracownik winnicy - para dla 2 osob! Francja

  • Data publikacji:
  • 24-04-2024
  • Francja, Bielko-Biała, Wrocław, Warszawa, Konin, Poznań, Opole, Gorzów Wielkopolski, Ełk, Olsztyn, Gdańsk, Słupsk, Białystok, Łódź, Szczecin, Wolsztynek
  • Stanowisko:
  • Pracownik fizyczny
Stanowisko pracy:

Pracownik sezonowy - praca w winnicy

Twój zakres obowiązków:
  • prace przygotowawcze na winnicy
  • cięcie i regulowanie krzewów
  • prace porządkowe
Nasze wymagania:
  • dyspozycyjność od 06.05. do początku lipca
  • dobra kondycja fizyczna
Co oferujemy:
  • wynagrodzenie 11,65€/h + 10% dodatków = 12,81€/h
  • nadgodziny dodatkowo płatne od 36h + 25%, od 44h +50%,
  • zwrot za ubranie robocze na podstawie faktury pobranej na naszą agencję (odzież letnia 180zł, odzież zimowa 220zł) – wymagany oryginał faktury
  • zwrot za dojazd do Francji (tzw. Kilometrówka 0,50gr/1km trasa Polska-Francja, we Francji na dojazdy do pracy 0,32€/1km + opłata za autostrady) lub zakup biletu na autokar
  • bezpłatne zakwaterowanie przy miejscu pracy (pobierana zwrotna kaucja o wysokości 500zł w 2 ratach)
  • polską umowę o pracę na czas określony (pierwsza umowa na 1 miesiąc, następnie przedłużenie)
  • składki zdrowotne odprowadzone w Polsce  od średniej krajowej, natomiast podatek we Francji
  • opieka polskiego koordynatora.
  • wyplata 10tego każdego kolejnego miesiąca wypłacana w euro
  • zwrot za badania lekarskie na podstawie faktury - – wymagany oryginał faktury

Zainteresowane osoby prosze o przeslanie CV na adres patrycja.sochacka@ecojob.eu

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń