Polska firma budowlana istniejąca od 2022 roku, zatrudni pracownika na stanowisko:

Pracownik wykończeniowy – glazury,gładzie, malowanie natryskowe

Data publikacji: 11-09-2024
Miejsce Pracy: Gdańsk
Wynagrodzenie: do uzgodnienia
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Doświadczenie: Wymagane

Pracownik wykończeniowy – glazury, płytki, gładzie, malowanie natryskowe.

Miejsce pracy: Gdańsk i woj. pomorskie

Zadania:

  • Wykonywanie prac wykończeniowych w budynkach mieszkalnych- glazury, płytki, gładzie, malowanie natryskowe.

Wymagania:

  • Doświadczenie minimum 2/3 letnie w wykonywaniu ww. prac,
  • Dokładność i samodzielność,
  • Otwartość do wyjazdów służbowych.

Mile widziane prawo jazdy kat. B.

Gwarantujemy:

  • Umowę o pracę lub zlecenie,
  • Pracę od poniedziałku do piątku, każdy wolny weekend,
  • Narzędzia, sprzęt BHP,
  • Zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie CV na adres e-mail. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „GDAŃSK” – oddzwonię!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń