KLAVER Sp. z o.o.
Zapraszam do oferty

Produkcja czekoladek, Niemcy, Erfurt

Szukasz stabilnej pracy w Niemczech ? Zadzwoń do nas!

Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego ani doświadczenia!

Praca w stabilnej firmie przy produkcji wyrobów czekoladowych w Gotha.

Zapraszamy do aplikacji pełnoletnich uczniów i studentów!!!

Zakres obowiązków:

  • produkcja wyrobów czekoladowych
  • praca na hali praca głównie przy taśmie produkcyjnej
  • posiadamy również inne prace produkcyjne np. produkcja plastikowych części do aut, produkcja baterii do aut elektryczny
  • lub komisjonowanie zabawek, bielizny czy książek

Pracodawca oferuje:

  • pracę w stabilnej, dobrze zorganizowanej firmie
  • niemiecką umowę o pracę wraz z pełnym świadczeniem socjalnym
  • ubezpieczenie
  • zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych
  • transport do/z pracy
  • wypłaty miesięczne (zaliczka- wypłacana ostatniego dnia miesiąca)

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń!

Kamila +48570901 414

Izabela + 48570 901 913

Klaver Sp. z.o.o. KRAZ 18450

Częstochowa, ul. Gminna 131

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń