Ecojob

Produkcja drzwi i okien Francja

Data publikacji: 01-08-2024
Miejsce Pracy: Villefranche
Stanowisko: Stolarz
Rodzaj Pracy: Praca tymczasowa
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Zakwaterowanie: Tak
Doświadczenie: Wymagane

Agencja Ecojob Sp. z o.o. (certyfikat 12864) świadczy usługi związane z leasingiem, outsourcingiem oraz rekrutacjami stałymi. Jesteśmy międzynarodową agencją pracy tymczasowej z ponad 10letnim doświadczeniem zawodowym. Realizujemy usługi w Polsce, Francji, Belgii i Niemczech. Dostarczamy pracowników do branży przemysłowej, automotive, medycznej i farmaceutycznej, budowalnej.

Stanowisko pracy:

Monter okien i drzwi PCV

Twój zakres obowiązków:

  • praca przy produkcji okien i drzwi PCV w zakładzie Firmy.
  • montaż wymiarowanie oszklenie - praca przy stołach stolarskich.
  • praca z podstawowym rysunkiem

Nasze wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku: stolarz produkcja okien i drzwi.

Co oferujemy:

wynagrodzenie 14/h brutto

  • francuska umowa o pracęprawo do świadczeń chorobowych, emerytalnych
  • nadgodziny
  • premia +10% za koniec misja do stawki godzinowej
  • premia + 10% na koniec misji za nie wykorzystany urlop lub 2 dni wolnego za każdy przepracowany miesiąc
  • płatny przejazd na misję ( opłacony bilet na autokar ) lub zwrot za przejazd własnym samochodem według ryczałtu 180 euro + dodatekza zabranie pasażera 45 euro /osoba
  • zdalna opieka koordynatora w trakcie przejazdu i podczas trwania kontraktu
  • amortyzacja za użytkowanie samochodu na dojazdy do pracy : 50 euro / mc
  • wypłata wynagrodzenia do 15 dnia kolejnego miesiąca
  • zwrot za zakup odzieży roboczej na podstawie faktury
  • badania lekarskie po stronie pracodawcy
  • agencja organizuje zakwaterowanie - pracownik dopłaca jedynie 260 euro/ mc

Prosimy o przesyłanie CV . Link do aplikacji:

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 12864.

Oferta pracy tymczasowej

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń