Concept Plus Sp. z o.o.

Project Manager / Opiekun klienta (k/m) – Niemcy

Data publikacji: 02-09-2024
Miejsce Pracy: Lingen (Ems), Niemcy
Stanowisko: Project Manager
Rodzaj Pracy: Praca stała
Znajomość Języka: Niemiecki
Doświadczenie: Wymagane

Jesteśmy międzynarodowym, renomowanym dostawcą usług personalnych, działającym głównie na terenie Niemiec, Polski i Holandii. Jako firma rodzinna charakteryzujemy się przejrzystymi strukturami, nowoczesnymi technologiami i płaską hierarchią. Oferujemy elastyczne godziny i różne modele pracy, które umożliwiają zachowanie równowagi pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym.

Lokalizacja:Lingen (Ems)

Zadania:

●Wspieranie i dalszy rozwój relacji z klientami
●Zarządzanie projektami w zakresie usług personalnych oraz ich realizacja
●Nadzorowanie i kontrola całości projektów, w tym planowanie zasobów, kontrola budżetu i zarządzanie ryzykiem
●Pozyskiwanie nowych klientów i rozbudowa sieci handlowej
●Koordynacja komunikacji i współpracy pomiędzy działami wewnętrznymi i back office w zakresie księgowości i zarządzania personelem
●Koordynacja i zarządzanie projektami z zakresu pracy tymczasowej i pośrednictwa pracy na terenie Niemiec i Holandii

Wymagania:

●Mile widziane szkolenie handlowe lub wykształcenie kierunkowe; preferowane również osoby mające odpowiednie doświadczenie i kwalifikacje w innych branżach
●Doświadczenie w zarządzaniu projektami, preferowane w branży usługowej lub usług personalnych
●Ugruntowana wiedza z zakresu obsługi klienta i budowania relacji handlowych
●Znajomość procesów handlowych i doświadczenie w księgowości będą dodatkowym atutem
●Doskonałe kompetencje w zakresie komunikacji, umiejętność pracy w zespole oraz pewność siebie
●Znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
●Dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

Zapewniamy szereg atrakcyjnych świadczeń dodatkowych, które z przyjemnością dostosujemy do Twoich indywidualnych potrzeb podczas osobistej rozmowy. Powiedz nam, które benefity są dla Ciebie szczególnie ważne, i sprawdź naszą ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb.

Zapraszamy do aplikowania:

ima@cp-personal.com

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń