We are looking for an experienced Project Manager to join our friendly team!

Project Manager/ Scrum Master

Data publikacji: 17-06-2024
Miejsce Pracy: zdalna
Stanowisko: Project Manager

O nas

FutureSight to butikowe studio projektowe i agencja cyfrowa. Łączy nas prawdziwa pasja do udoskonalania wszystkiego, nad czym pracujemy, i dostarczania klientom najwyższej jakości. Naszą największą zaletą jest model operacyjny. Mimo stosunkowo niewielkiego zespołu, tworzymy inspirujące i przyjazne środowisko pracy.

Rola Project Managera / Scrum Mastera

Jako Manager w FutureSight będziesz współpracować z naszym zespołem studyjnym przy różnorodnych projektach dla klientów i nowych inicjatywach startupowych. Nasz zespół jest bardzo zgrany, a proces projektowania produktów i doświadczeń użytkownika jest szybki i iteracyjny.

Czego oczekujemy?

  • Ambitnej, inteligentnej i skoncentrowanej osoby z pragnieniem prowadzenia świetnych zespołów
  • Postawy "Zakasajmy rękawy i działajmy"
  • Energii, pasji i nastawienia "dam radę"
  • Proaktywności na każdym poziomie
  • Wysokiego zaangażowania i umiejętności komunikacyjnych

Nasze wartości

  • Budowanie relacji - priorytetem jest zaufanie i szacunek
  • Myślenie globalnie, działanie lokalnie - wyobrażamy sobie przyszłość, ale dostarczamy rezultaty dziś
  • Empatia i elastyczność - dostosowujemy się do potrzeb innych
  • Odpowiedzialność za swoje doświadczenie - doprowadzamy sprawy do końca

Zakres obowiązków

  • Zarządzanie projektami z wykorzystaniem metodologii Agile
  • Określanie zakresu projektów, przygotowywanie budżetów i wycen
  • Opracowywanie szczegółowych planów projektów i monitorowanie postępów
  • Współpraca z zespołami wewnętrznymi przy projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań cyfrowych
  • Terminowa realizacja projektów z zachowaniem standardów jakości
  • Tworzenie dokumentacji projektowej i zarządzanie ryzykiem
  • Efektywna komunikacja z zespołem i delegowanie zadań
  • Organizacja i prowadzenie wydarzeń Scrumowych
  • Proaktywne rozwiązywanie problemów i identyfikacja potencjalnych zagrożeń
  • Poszukiwanie możliwości usprawnień i proponowanie nowych projektów
  • Regularna i profesjonalna komunikacja z klientami
  • Mentoring i wspieranie rozwoju zespołu produkcyjnego
  • Monitorowanie postępów i wydajności zespołów Scrumowych
  • Planowanie i organizacja demonstracji oraz testów produktów/systemów
  • Śledzenie procesów projektowych, rezultatów i finansów
  • Przygotowywanie i prezentowanie raportów statusu dla interesariuszy

Wymagania

  • Preferowane wykształcenie wyższe w dziedzinie informatyki lub pokrewnej
  • Certyfikat Scrum Master, preferowany SAFe
  • Minimum 5 lat doświadczenia jako Scrum Master lub w podobnej roli
  • Praktyczna znajomość metodologii Agile, technik i frameworków (Scrum, Kanban)
  • Doświadczenie w zarządzaniu i przywództwie
  • Doskonałe umiejętności zarządzania ludźmi i projektami
  • Silne umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne
  • Zdolności analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Biegła znajomość języka angielskiego

Dołącz do nas!

Jeśli chcesz stać się częścią naszego zespołu i spełniasz powyższe wymagania, czekamy na Twoją aplikację. W FutureSight tworzymy inspirujące środowisko pracy dla ambitnych profesjonalistów!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń