Projektant Instalacji elektrycznych / fotowoltaicznych zdalnie. Zapraszamy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

  • Data publikacji:
  • 17-04-2024
  • Miejsce Pracy:
  • cała Polska, praca w miejscu zamieszkania
  • Stanowisko:
  • Projektant

Poszukujemy wykwalifikowanych kandydatów na stanowiska pracy dla pracodawców, oferując kompleksową rekrutację i wsparcie w zatrudnianiu osób z niepełnosprawnościami. Naszym celem jest zapewnienie pełnego zadowolenia zarówno pracownikowi, poszukującemu pracy, jak i pracodawcy, szukającemu najlepszego pracownika. Jesteśmy agencją headhunterską, świadczącą wsparcie dla pracodawców zatrudniających osoby z niepełnosprawnością. Oferujemy także dofinansowania PFRON dla pracodawców w ramach naszych kompleksowych usług. Znajdź idealnego pracownika z nami i skorzystaj z naszej wiedzy w dziedzinie rekrutacji i zatrudniania osób z niepełnosprawnościami.

JEŚLI CHCESZ SPRAWDZIĆ CZY OGŁOSZENIE JEST JESZCZE AKTUALNE, ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ www.bponetwork.pl/oferty-pracy (Aby wyświetlić stronę proszę wkleić nazwę strony od www. do przeglądarki)

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Projektant Instalacji elektrycznych / fotowoltaicznych z orzeczeniem o niepełnosprawności

Miejsce pracy: Praca zdalna

Wymagania:

  • Aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
  • Wykształcenie co najmniej średnie
  • Rok lub więcej doświadczenia na stanowisku związanym z projektowaniem instalacji fotowoltaicznych i/lub elektrycznych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie A1
  • Znajomość środowiska Windows i pakietu Microsoft Office
  • Znajomość programu AutoCAD, PV SOL
  • Samodzielność w działaniu
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Sprawna obsługa komputera
  • Stałe łącze Internetowe

Obowiązki:

  • Projektowanie instalacji elektrycznych na potrzeby zasilania instalacji OZE (Odnawialne źródła energii)
  • Projektowanie instalacji fotowoltaicznych (program PV SOL)
  • Wykonywanie wycen i kosztorysów (mile widziana znajomość obsługi NORMA PRO)

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin pracy
  • Respektowanie wszystkich zasad dotyczących pracy OzN
  • Pracę zdalną
  • Opiekę ze strony BPO Network

Kontakt w sprawie ofert pracy:

Ilona

798 951 967

ikawiecka@bponetwork.pl

rekrutacja@bponetwork.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń