NaszPrąd S.A.
Poszukujemy Przedstawicieli Handlowych

Przedstawiciel Handlowy

  • Data publikacji:
  • 09-06-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Wrocław
  • Wynagrodzenie:
  • 10000 PLN brutto miesięcznie
  • Stanowisko:
  • Przedstawiciel Handlowy

Jesteś przedsiębiorczy, masz doświadczenie w sprzedaży i rozglądasz się za firmą, dzięki której możesz zrealizować swój potencjał?

Dołącz do naszego zespołu!

Oferujemy:

- atrakcyjny i przejrzysty system wynagradzania: 3 000zł podstawa + 3 000zł prowizji od podpisanej umowy sprzedaży pompy ciepła

- samochód służbowy z kartą paliwową,

- laptop i telefon,

- szkolenia wdrożeniowe i uzupełniające,

- przyjazną atmosferę sprzyjająca rozwojowi.

Zadania:

- sprzedaż pomp ciepła i instalacji fotowoltaicznych,

- pozyskiwanie klientów indywidualnych oraz biznesowych,

- współpraca z centralą i innymi członkami zespołu,

- obsługa klienta wg najwyższych standardów,

- godne reprezentowanie firmy w kontakcie z klientami.

O nas:

- spółka akcyjna, lider pomp ciepła,

- montujemy produkt renomowanej marki,

- posiadamy tylko własne ekipy monterskie,

- działamy na terenie całej Polski.

Zapraszamy do składania CV za pomocą formularza.