MDM INTERNATIONAL BRANDS sp. z o. o.
Przedstawiciel Handlowy

MDM International Brands Sp. z o.o. działająca w branży FMCG zatrudni Przedstawiciela Handlowego

Zakres obowiązków:

* nawiązywanie kontaktów i budowanie więzi z istniejącymi oraz potencjalnymi klientami firmy,
* przygotowywanie i prezentowanie oferty handlowej
* pozyskiwanie nowych klientów,
* obsługiwanie sprzedaży produktów:
- negocjowanie warunków transakcji,
- ustalanie szczegółowych warunków współpracy i nadzorowanie jej prawidłowego przebiegu,
- realizowanie zamówień klientów,
* monitorowanie rynku i działań konkurencji w celu rekomendowania zmian w produktach oraz strategii działań handlowych
* przestrzeganie realizacji planu sprzedaży:
- planowanie czasu pracy i kontaktów z klientami,
- mierzenie efektywność podejmowanych działań,

Wymagania i kompetencje zawodowe:

* wykształcenie minimum średnie,
* umiejętność przygotowania pisemnych ofert i prezentacji,
* bardzo dobra znajomość produktów FMCG,
* 2-letnie doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży FMCG
* dyspozycyjność,
* znajomość języka angielskiego,
* prawo jazdy

Wymagania osobowościowe:

* konsekwencja w dążeniu do realizacji celów,
* bardzo dobre zdolności interpersonalne,
* wysoka komunikatywność,
* inicjatywa i przedsiębiorczość,
* zdolności negocjacyjne i perswazyjne,
* zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
* sumienność,
* dobra organizacja pracy.

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• pełną wyzwań, ciekawą pracę w branży FMCG
• możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania własnych umiejętności
• bardzo dobrą atmosferę pracy