Przedstawiciel Handlowy

Data publikacji: 11-09-2024
Miejsce Pracy: Nowy Sacz
Stanowisko: Pracownik Biurowy
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Doświadczenie: Wymagane

SAN-KLIM Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko

Przedstawiciel handlowy branży budowlanej

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie klientów
  • Tworzenie bazy danych z potencjalnymi klientami
  • Wykonywanie aktywnych działań mających na celu nawiązanie kontaktów biznesowych
  • Organizowanie spotkań osobistych, telefonicznych i online z klientami w celu prezentacji produktów, finalizowania sprzedaży

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku w branży budowlanej
  • Umiejętność nawiązywania relacji z klientami i budowania zaufania
  • Komunikatywność oraz umiejętności negocjacyjne
  • Samodzielność w działaniu oraz orientacja na wyniki
  • Prawo jazdy kat. B

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B (w zależności od preferencji kandydata)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premia kwartalna w wysokości do jednego miesięcznego wynagrodzenia brutto
  • Służbowe narzędzia pracy

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń