Przedstawiciel Techniczny Chemii Budowlanej

Miejsce pracy: powiaty bieruńsko-lędziński, chrzanowski, oświęcimski, wadowicki, żywiecki

Miasta: Wadowice, Tychy, Żywiec

Atlas Sp. z o. o. największy producent chemii budowlanej w Polsce poszukuje osoby na stanowisko Przedstawiciela Technicznego Chemii Budowlanej.

Zakres obowiązków:

  • praca mobilna na obszarze obejmującym (powiaty: powiaty bieruńsko-lędziński, chrzanowski, oświęcimski, wadowicki, żywiecki),

  • realizowanie polityki handlowej i promocyjnej firmy – sprzedaż produktów na inwestycje,

  • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami – inwestorami, architektami, wykonawcami,

  • wprowadzanie i prezentowanie nowych produktów,

  • prowadzenie szkoleń technicznych,

  • obsługa reklamacji.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie min. średnie budowlane, preferowane wyższe,

  • min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży (mile widziane doświadczenie w branży FMCG),

  • silna orientacja na wynik i realizację celów,

  • doświadczenie w branży budowlanej – znajomość materiałów chemii budowlanej,

  • znajomość lokalnego rynku inwestycji budowlanych,

  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • uprawnienia budowlane,

  • praktyczna umiejętność stosowania chemii budowlanej.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • jasny system premiowy,

  • program szkoleń oraz warsztatów (produktowe, sprzedażowe, inne),

  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, tablet i telefon,

  • benefity: możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia oraz prywatnej opieki medycznej, a także skorzystania z pakietu socjalnego; dofinansowanie do karty sportowej; program poleceń pracowniczych,

Osoby, których oferty wzbudzą zainteresowanie firmy zostaną telefonicznie poinformowane o terminie spotkania.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń