Recepcjonista / Recepcjonistka w hostelu w Warszawie - zmiany nocne

Data publikacji: 04-09-2024
Miejsce Pracy: Warszawa
Wynagrodzenie: 28.10 - 33.00 PLN (za godzinę brutto)
Stanowisko: Recepcjonistka
Rodzaj Pracy: Praca stała
Znajomość Języka: Angielski

Opis stanowiska:

  • Odbieranie telefonów na recepcji
  • Opieka nad gośćmi hostelu, zapewnianie im komfortowego pobytu
  • Meldowanie gości do hostelu
  • Sprzedaż i zarządzanie rezerwacjami dla gości
  • Wprowadzanie faktura do systemu
  • Współpraca z extranetem Booking.com

Wymagania:

  • Umiejętność obsługi komputera
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywna znajomość języka rosyjskiego
  • Doświadczenie w pracy na recepcji - dodatkowy atut

Oferujemy:

  • Stawkę godzinową 28,10 - 33 zł
  • Premia: 10 PLN netto od każdej rezerwacji dokonanej w czasie pracy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w branży hotelarskiej
  • Pracę na pół etatu w zmianie nocnej(godz. 22 - 2)

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń