Kancelaria Notarialna poszukuje recepcjonistki

Recepcjonistka

Data publikacji: 18-09-2024
Miejsce Pracy: Warszawa
Stanowisko: Asystent
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa zlecenie
Znajomość Języka: Angielski

KANCELARIA NOTARIALNA POSZUKUJE RECEPCJONISTY/RECEPCJONISTKI
MIEJSCE: Śródmieście, Plac Konstytucji, Warszawa
ZAROBKI: 28,10 zł brutto/1h, podwyższenie wynagrodzenia wraz z rosnącym stażem pracy
CZAS PRACY: 3-8 h dziennie, od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00-19.00, możliwość indywidualnego ustalenia godzin pracy w poszczególne dni
RODZAJ ZATRUDNIENIA: umowa zlecenia
WYMAGANIA:
- student poniżej 26 roku życia,
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
- umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, otwartość, pozytywne nastawienie do klienta, wysoka kultura osobista,
- podstawowa umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
- logiczne myślenie,
- punktualność, zaangażowanie w pracę, sumienność,
- samodzielność,
- dyspozycyjność,
- elegancki ubiór,
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- dbanie o pozytywny wizerunek kancelarii,
- kontakt telefoniczny, mailowy oraz bezpośredni z klientami,
- nadzorowanie obiegu dokumentów i monitorowanie terminów ich realizacji,
- sporządzanie wypisów, odpisów, poświadczeń,
- przygotowywanie, wysyłanie i odbieranie poczty,
- zarządzanie kalendarzem,
- przygotowywanie i podawanie napojów dla klientów (w tym kawy, herbaty),
- realizacja innych bieżących zadań administracyjnych, takich jak zamawianie materiałów biurowych, zamówienie kuriera itp.
- wsparcie przełożonego w codziennych obowiązkach,
CO OFERUJEMY:
- pracę w młodym, sympatycznym zespole,
- elastyczny czas pracy,
- możliwość odbycia praktyk studenckich,
- możliwość objęcia w przyszłości patronatem (dla studentów prawa).
Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres: kancelariaplackonstytucji@gmail.com wraz ze wskazaniem numeru telefonu.
Złożenie dokumentów aplikacyjnych na wskazane w ogłoszeniu stanowisko stanowi wyrażenie zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w toku postępowania rekrutacyjnego, w którym Pani/Pan aplikuje.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń