Referent ds. obsługi kasy i gospodarki magazynowej

Data publikacji: 10-09-2024
Miejsce Pracy: 06-323 Budziska
Wynagrodzenie: 4500,00-5500,00
Stanowisko: Pracownik Biurowy
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Doświadczenie: Wymagane

Nadleśnictwo Parciaki, ogłasza nabór zewnętrzny na stanowisko
referent ds. obsługi kasy i gospodarki magazynowej
w dziale finansowo-księgowym

Organizator naboru
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Parciaki
Budziska 1, 06-323 Jednorożec
e-mail: parciaki@olsztyn.lasy.gov.pl
telefon: 29 751 83 76
Tryb prowadzenia naboru
Nabór prowadzony jest w oparciu o Zarządzenie nr 21/2024 Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów
Państwowych w Olsztynie z dnia 13 sierpnia 2024 r.

Wymagania podstawowe:

 Wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, finanse i rachunkowość,
leśnictwo);
 Staż pracy – minimum 1 rok.
 Znajomość obsługi komputera (pakiet Office);

Wymagania dodatkowe (preferowane):
 Znajomość Ustawy o rachunkowości;
 Znajomość prawa podatkowego, w szczególności Ustawy o podatku od towarów i usług oraz Ustawy
o podatku dochodowym od osób prawnych;
 Znajomość Ustawy o lasach; Ustawy o KZP oraz ZFŚS;
 Praktyczna znajomość systemów finansowo-księgowych;
 Dodatkowym atutem będzie znajomość Systemu Informatycznego Lasów Państwowych (SILP i
SILPweb) moduł Finanse Księgowość oraz znajomość obsługi Elektronicznego Zarządzania
Dokumentacją (EZD-PUW).

Oczekiwania wobec kandydata:

 Dobre zdolności organizacyjne, dokładność i systematyczność;
 Komunikatywność, wysoka kultura osobista;
 Inicjatywa i zaangażowanie w wykonywanie obowiązków

Zakres obowiązków:

 Dekretowanie dokumentów księgowych;
 Kontrola formalno-rachunkowa dowodów księgowych stanowiących podstawę zapisów księgowych;
 Wprowadzanie do ksiąg rachunkowych operacji gospodarczych na podstawie dowodów źródłowych
(faktur, rachunków, not księgowych i innych dowodów księgowych);
 Ewidencjonowanie obrotów gotówkowych;
 Wystawianie faktur vat;
 Współpraca z US, ZUS itp.
 Prowadzenie dokumentacji magazynowej Nadleśnictwa w podsystemie Gospodarka Towarowa.
Szczegółowy zakres obowiązków zostanie ustalony po zatrudnieniu.

Oferujemy:

 Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy na czas określony (1 rok) z szansą
na zawarcie umowy na czas nieokreślony (miejsce pracy: biuro Nadleśnictwa Parciaki, Budziska 1
06-323 Jednorożec);
 Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kompetencji, wynagrodzenie zgodnie z obowiązującymi
przepisami w PGL LP.
 Pakiet dodatkowych świadczeń pracowniczych (zdrowotne i socjalne);
 Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;

Wymagane dokumenty:

 CV z dokładnym opisem przebiegu pracy zawodowej oraz nauki;
 List motywacyjny;
 Kopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie, kwalifikacje i doświadczenie
zawodowe;
 Kwestionariusz osobowy kandydata na pracownika LP – załącznik nr 1
 Klauzula informacyjna RODO – załącznik nr 2
 Oświadczenie kandydata – załącznik nr 3
Wymagane dokumenty należy składać w terminie do dnia 27 września 2024 r.
 pocztą elektroniczną na adres: parciaki@olsztyn.lasy.gov.pl,
 pocztą tradycyjną na adres: Nadleśnictwo Parciaki, Budziska 1, 06-323 Jednorożec; (decydująca jest
data wpływu);
 osobiście;
Dokumenty aplikacyjne powinny być opatrzone klauzulą „Nabór na stanowisko referenta” .

Dodatkowe informacje:

 Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 29 751 83 76
 Nadleśnictwo Parciaki nie zwraca kosztów związanych z naborem.
 Dokumenty, które wpłyną po określonym terminie nie będą rozpatrywane.
 Nadleśnictwo Parciaki nie odsyła dokumentów aplikacyjnych. Dokumenty będzie można odebrać
osobiście w siedzibie nadleśnictwa w terminie do dnia 04.10.2024 r. – po tym czasie zostaną
zniszczone.
 Nadleśnictwo Parciaki zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami w celu zaproszenia
na rozmowę kwalifikacyjną.
 Nadleśniczy Nadleśnictwa Parciaki zastrzega sobie możliwość unieważnienia naboru na każdym
etapie, bez podania przyczyny.
Paweł

Ogłoszenie dostepne jest pod adresem:

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń