Seifert Polska sp. z o.o.
Seifert Polska Sp. z o.o. to dynamiczna, doświadczona i elastyczna w działaniu firma świadcząca wysokiej jakości usługi w branży TSL.

Referent/-ka ds. rozliczeniowo-księgowych Mysłowice

Data publikacji: 08-08-2024
Miejsce Pracy: Mysłowice
Stanowisko: Księgowa / Księgowy
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Angielski
Doświadczenie: Wymagane

Seifert Polska sp. z o.o. w Mysłowicach poszukuje osoby na stanowisko Referent/-ka ds. rozliczeniowo-księgowych.

Zadania:

sprawdzanie faktur i dokumentów transportowych od podwykonawców, wyjaśnianie niezgodności z podwykonawcami, wystawianie not obciążeniowych oraz refaktur na przewoźników, wystawianie not obciążeniowych dla klientów, telefoniczna obsługa w temacie płatności, wyjaśnianie problemów zablokowanych płatności, wyjaśnianie niezgodności z notami, współpraca z biurem rachunkowym i biurem prawnym.

Oczekiwania:

wykształcenie min. średnie z zakresu ekonomii lub rachunkowości, min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku, mile widziana znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego, znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem Excel, umiejętność obsługi urządzeń biurowych oraz współpracy w zespole, bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, rzetelność i terminowość w wykonywaniu obowiązków.

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stale rozwijającej się firmie, dodatkowe świadczenie urlopowe, dofinansowanie do posiłków, dofinansowanie do karnetów sportowych, dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń