Dyrektor Regionu

Regionalny Dyrektor

Data publikacji: 19-10-2024
Miejsce Pracy: Wrocław, dolnośląskie
Wynagrodzenie: od 8.000 - 25.000
Stanowisko: Manager
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa zlecenie
Doświadczenie: Wymagane

Stanowisko: Dyrektor Regionalny

Co Oferujemy:

• Kontrakt B2B lub Umowa Zlecenie z opłaconym ZUS-em • Szkolenia i wsparcie kolegów z zespołu oraz Biura • Mnóstwo pracy menedżerskiej związanej z budową i rozwojem powierzonego regionu • Pracę z Optymalizacją kosztów zużycia energii biernej oraz minimalizowania opłat dystrybucyjnych. (w tym projekcie, nie sprzedajemy energii, gazu ani PV ) Wynagrodzenie w postaci: • Prowizja z działań osobistych • Między prowizja z produkcji zespołu • Prowizja historyczna • Po okresie próbnym, dostęp do auta służbowego i innych narzędzi • Możliwość awansu w rozwijającej się strukturze

Zadania:

• Nawiązywanie współpracy z klientem B2B i oferowanie naszych rozwiązań i usług. • Kompleksowa obsługa Klientów • Realizacja planów sprzedażowych • Budowa oraz zarządzanie zespołem Doradców regionie ( min. 10 osób ) • Szkolenie i wdrażanie Doradców Klienta • Ścisła współpraca z Dyrektorem Sprzedaży • Raportowanie działań w regionie • Monitorowanie ruchów konkurencji w regionie

Wymagania:

• Doświadczenie w działaniach menedżerskich związanych z przedmiotowym stanowiskiem • Umiejętność zarządzania strukturą rozproszoną • Wysokie umiejętności negocjacyjno - sprzedażowe • Dużej samodzielności w podejmowaniu działań i decyzji • Dużej swobody w budowaniu regionu • Doświadczenie w sprzedaży energii do klienta B2B

Kandydatów prosimy o przesłanie CV , na maila: w.bialonczyk@powergt.pl  lub kontakt  517 657 896

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń