Poszukujemy osoby odpowiedzialnej za ok 30 klientów B2B

Regionalny specjalista ds. sprzedaży - urządzenia sieciowe

Data publikacji: 24-07-2024
Miejsce Pracy: Polska Zachodnia, Polska Północna
Wynagrodzenie: 7000-11000 PLN brutto (UoP) lub 6000-10000 PN netto + VAT (B2B)

Zakres obowiązków:

  • wizyty u klientów;

  • zarządzanie umowami z klientami i nadzorowanie realizacji celów;

  • budowa bazy danych potencjalnych klientów z branży IT (sprzęt sieciowy: routery, switche, kamerki, wzmacniacze sygnału oraz sprzęt do monitoringu);

  • współpraca z klientami z obszaru (zamówienia, prezentacje produktów, akcje marketingowe);

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów;

  • monitorowanie stanów magazynowych u klientów;

  • sprzedaż produktów oferowanych przez firmę.

Nasze wymagania

  • min. 3-letnie doświadczenie w sprzedaży rozwiązań z obszaru IT (mile widziana branża sieciowa);

  • znajomość produktów sieciowych IT lub CCTV, atutem będzie znajomość branży produktów sieciowych;

  • doświadczenia w pozyskiwaniu nowych klientów;

  • zdolności analityczne i umiejętność budowania długofalowych relacji biznesowych z klientami;

  • umiejętności interpersonalne i negocjacyjne, zorientowane na wyniki;

  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych;

  • ważne prawo jazdy kategorii B i własny samochód (pełny zwrot kosztów);

  • mile widziane: komunikatywna znajomość języka angielskiego, wyższe wykształcenie.

Zatrudnienie na pełny etat, w oparciu o umowę o pracę (wynagrodzenie: 7000 - 11000 PLN brutto) lub kontrakt B2B (wynagrodzenie: 6000-10000 PLN netto + VAT), system premiowy, uzależniony od realizacji wyznaczonych celów (10% lepsze wyniki, 10% większe wynagrodzenie).

Zachęcamy Cię do dołączenia do naszego zespołu! 🧑‍💼💪

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń