Do naszego zespołu poszukujemy Researcher/ka - Młodszy/a Konsultant/ka ds. Rekrutacji​ Miejsce pracy: Warszawa

Researcher/ka - Młodszy/a Konsultant/ka ds. Rekrutacji

Data publikacji: 08-10-2024
Miejsce Pracy: Warszawa
Stanowisko: Konsultant
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Angielski

Do naszego zespołu poszukujemy Researcher/ka - Młodszy/a Konsultant/ka ds. Rekrutacji​

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Celem stanowiska jest wsparcie Konsultantów w projektach rekrutacyjnych poprzez:

  • aktywne poszukiwania kandydatów (headhunting, networking, polecenia),
  • przeprowadzanie wstępnych telefonicznych rozmów weryfikujących z kandydatami,
  • współuczestniczenie w spotkaniach z kandydatami i konsultantem,
  • administrowanie projektem rekrutacyjnym (przygotowywanie profili, raportów, itp.),
  • redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych,
  • stopniowe przygotowywanie do roli samodzielnego Konsultanta.

Wymagania:

  • rozwinięte zdolności interpersonalne, komunikacyjne,
  • zaangażowanie i chęć rozwoju,
  • sprawne poruszanie się w pakiecie narzędzi Google’a, MS office,
  • dostępność w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku (studia zaoczne),
  • znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie z realną perspektywą rozwoju,
  • dogodną lokalizację w centrum Warszawy,
  • przejrzysty system premiowy uzależniony od wyników Twojej pracy,
  • możliwość kreowania nowej linii biznesowej przy dużym wsparciu Konsultantów 360 i realizowania, własnych pomysłów.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń