Talent Partners

Robotyk

Data publikacji: 19-08-2024
Miejsce Pracy: Kraków
Stanowisko: Programista

Dla naszego Klienta - renomowanej firmy technicznej o ugruntowanej pozycji na rynku z siedzibą w Krakowie - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Robotyk

Miejsce pracy: Kraków

Najważniejsze obowiązki:

  • programowanie robotów przemysłowych,
  • udział w uruchamianiu robotów u klientów,
  • przeprowadzenie testów i szkoleń,
  • pomoc techniczna w zakresie oferowanych przez firmę robotów,
  • diagnoza i serwis urządzeń,
  • wyjazdy serwisowe / instalacyjne.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie o profilu technicznym - robotyka, automatyka, mechatronika lub pokrewnym,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane,
  • umiejętność programowania robotów przemysłowych,
  • podstawa znajomość programowania sterowników PLC,
  • umiejętność rozwiązywania problemów,
  • umiejętności organizacyjne,
  • komunikatywność,
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowa o pracę bezpośrednio z firmą,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • premie, dodatki i pakiet świadczeń socjalnych (m.in. prywatna opieka medyczna),
  • przyjazną atmosferę.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń