PF-Gruppen

Różne prace rolnicze

Informacje

Start pracy: marzec

Koniec pracy: grudzień

Miejsce pracy: Jutlandia, Dania

Ilość wakatów: 10

  Zakres obowiązków
  • cięcie i pakowanie selera naciowego,

  • zakładanie siatek ochronnych,

  • maszynowe sadzenie kapusty,

  • zbiór kapusty

  • pielenie cebuli,

  • sadzenie cebuli,

  • zbiór kalarepy,

  • sortowanie i pakowanie ziemniaków,

  • obsługa traktora i maszyn rolniczych

  • inne prace polowe

  Oczekujemy:
  • dyspozycyjność,

  • zaangażowanie i motywację,

  • dobra sprawność fizyczna,

  • doświadczenie w pracach polowych

Oferujemy
  • Stawkę godzinową: 145,82 kr brutto (83 pln brutto) +12,5 % pieniądze wakacyjne

  • Średnia stawka godzinowa netto z feriepenge po odliczeniu podatków i zakwaterowania: 104 kr / 56 pln

  • Dodatek świąteczny 10,75 % do każdej przepracowanej godziny wypłacany na koniec zatrudnienia, albo na koniec roku.

  • Pomoc w organizacji mieszkania

  • Pomoc administracyjną w Danii

  • Wyjazdy integracyjne z PF TRAVEL

  • Konkursy dla pracowników PF GRUPPEN

  • Pracę w miłej atmosferze. Sprawdź opinie pracowników

  • Zapewniamy kurtkę i spodnie przeciwdeszczowe oraz rękawice

  Dodatkowe informacje:

Pracownik nabywa prawo do duńskiej emerytury po przepracowanym roku

Zgodnie z duńskimi przepisami przerwy w pracy nie są płatne.

Zapewniamy odzież przeciwdeszczową oraz rękawice robocze.

Zapraszam do wypełnienia formularza aplikacyjnego