personal-eu24
PERSONAL-EU24 to brama do ekscytujących możliwości kariery w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Obecnie poszukujemy zaangażowanych talentów na ekscytujące stanowisko pracownika obsługi (m/k) na lotnisku Berlin Brandenburg.

Rozpocznij pracę w Berlin Brandenburg Airport: Pracownik obsługi (m/k) poszukiwany!

Data publikacji: 12-06-2024
Miejsce Pracy: Berlin / Niemcy
Wynagrodzenie: 13,00€ - 15,00€ / brutto
Stanowisko: Kelner / Kelnerka

Czy jesteś gotowy, aby stać się częścią dynamicznego zespołu i wywołać uśmiech na twarzach podróżnych z całego świata? Czytaj dalej i dowiedz się, dlaczego ta praca może być właśnie dla Ciebie!

Twoje zadania:Pracownik obsługi na lotnisku Berlin Brandenburg

  • Powitanie: Powitanie i towarzyszenie gościom, aby zapewnić im przyjemny początek podróży.
  • Obsługa z sercem: przyjmowanie i serwowanie zamówień, zawsze z przyjaznym uśmiechem.
  • Zarządzanie gotówką: Przetwarzanie faktur klientów i zarządzanie gotówką w celu zapewnienia płynnego procesu.

Twój profil:Kwalifikacje na stanowisko jako pracownik obsługi (m/k)

  • Wiarygodność i przejrzystość: Możesz przedstawić kompletne dowody dotyczące miejsca zamieszkania w ciągu ostatnich 10 lat i wszystkich stosunków pracy w ciągu ostatnich 5 lat.
  • Silne umiejętności komunikacyjne: dobra znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem, dobra znajomość języka angielskiego jest również mile widziana.
  • Doświadczenie: Wcześniejsze doświadczenie w branży gastronomicznej jest zaletą, ale nie jest wymagane – wierzymy w Twoje umiejętności!
  • Niezależność: Mieszkanie nie jest zapewniane przez pracodawcę, więc powinieneś być dobrze skomunikowany lokalnie.

Oferujemy:

Atrakcyjne korzyści dla kariery na lotnisku Berlin Brandenburg
  • Wynagrodzenie:

    stawka godzinowa od 13 do 15 euro, w zależności od posiadanych kwalifikacji.
  • Dodatkowe korzyści: zapłata za każdą godzinę nadgodzin oraz wynagrodzenie za pracę w nocy i święta państwowe.
  • Mobilność: Opłacony bilet firmowy BVG
  • Ekskluzywne zniżki: duże korzyści na zakupy i w restauracjach dzięki naszym partnerskim korzyściom korporacyjnym.
  • Fitness i rekreacja: Szeroka gama ofert sportowych i fitness po obniżonych cenach za pośrednictwem naszego partnera Urban Sports.
  • Inspirujące środowisko pracy: praca na jednym z najważniejszych lotnisk w Niemczech w dynamicznym i przyjaznym zespole.
  • Wsparcie od samego początku: Dni wdrożeniowe i system „buddy” dla nowych pracowników.
  • Odzież służbowa: Zapewniamy odzież firmową (z wyjątkiem spodni i butów).

Czy brzmi to dla ciebie interesująco? Aplikuj teraz i wystartuj z nami!

Czekamy na wiadomość od Ciebie!

Kontaktw celu uzyskania dalszych informacji

PERSONAL-EU24
Osoba kontaktowa:Marek Rosiek
Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do czwartku w godzinach od 10:00 do 17:00.
Tel:+48 774 434 631 w godzinach 10:00 – 13:00 | 13:00 – 17:00 prowadzimy zarezerwowane rozmowy.
E-mail:cv@personal-eu24.com

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń