Poszukujemy pracownika na stanowisko : Рracownik fizyczny do produkcji opakowań papierowych

Рracownik fizyczny do produkcji opakowań papierowych

Data publikacji: 02-10-2024
Miejsce Pracy: Gogolin
Wynagrodzenie: 4000-6200
Stanowisko: Pracownik fizyczny
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa zlecenie
Wymiar Pracy: Pełny etat
Zakwaterowanie: Tak

Miejsce pracy: Gogolin (30 km. od Opole)

Miejsce rejestracji: Opole

Typ umowy: Zlecenie

Stawka:4000,00 - 6200,00 PLN miesięcznie:

24,00 PLN netgodzina

26,36 PLN na godzinę, jeśli masz mniej niż 26 lat lub z zaświadczeniem rezydenta podatkowego

28,10 PLN netto za godzinę jeśli jesteś studentem do 26 roku życia (wymagane zaświadczenie z uczelni)

Bonusy: Premii co 3 miesiące jest możliwość otrzymać dodatkową premie frekwencyjno-uznaniową - 500 zl.

Grafik: Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota

Zmiany: Pierwsza : 06:00 - 14:00 Druga : 14:00 - 22:00 Trzecia : 22:00 - 06:00

Ilość godzin w miesiącu: Minimum: 168

Praca w systemie 4 brygadowym: 4 zmiany nocne - 2 dni wolnego, 4 zmiany poranne - 1 dzień wolnego, 4 zmiany dzienne - 1 dzień wolnego  Możliwe nadgodziny.

Firma zapewnia za darmo: legalne zatrudnieniemieszkanie (250 zł/miesiąc сzynsz)szkolenie BHP i badania lekarskie rosyjsko/polsko/angielskojęzyczny koordynator karta SIM operatora mobilnego aplikacja mobilna Dreman

Opis oferty:

Praca w fabryce produkującej torby oraz opakowania papierowe. Firma jest jednym z czołowych liderów na rynku w Europie.Pracownicy wykonują swoje obowiązki na hali w trybie stojącym, w otoczeniu hałasu maszyn.Ważne: na terenie fabryki obowiązuje zakaz palenia.

Obowiązki:

odbiór gotowych toreb papierowych z maszyny i ich umieszczanie w pudełkachdrukowanie i naklejanie etykiet na gotowe pudełka (o wadze od 5 do 25 kg)przygotowywanie gotowych rolek papieru do wysyłkiwyjmowanie gotowej rolki z maszyny, jej zwijanie, ważenie, naklejanie etykiety na zapakowaną rolkępaletyzacja produktówwprowadzanie danych do systemu oraz zmiana parametrów (wielkość i szerokość opakowań)kontrola jakości produktówpraca ze skaneremutrzymywanie porządku na stanowisku pracyWymagania wobec kandydatów:podstawowa znajomość obsługi komputerachęć do pracyWymagania formalne:zatrudnienie na wizie/specustawie minimum 4 miesiące lub paszport biometryczny 90 dni posiadanie prawa jazdy kat. B

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń