KLAVER Sp. z o.o.
Zapraszamy do oferty!

Ścinanie papryki- praca w Holandii

Data publikacji: 03-09-2024
Miejsce Pracy: Holandia
Stanowisko: Pracownik fizyczny
Rodzaj Pracy: Praca stała
Zakwaterowanie: Tak

Klaver poszukuje osób do pracy w szklarni z papryką.
Główne lokacje szklarni: Terneuzen, Steenbergen,

Zakres obowiązków:

- ścinanie papryki- praca w szklarni
- sortowanie i pakowanie papryki- praca na hali
Pracodawca posiada także wolne stanowiska przy sortowaniu i pakowaniu papryki

Wymagania:

- zmotywowanie do pracy
- mile widziane doświadczenie
- prawo jazdy kategorii B ( możliwość korzystania z auta firmowego dla celów prywatnych )
Warunki:
- dużo godzin pracy
- legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
Co oferujemy:
-dłuższą współpracę
-zakwaterowanie, dojazd do pracy, a także ubezpieczenie
-opiekę polskojęzycznego koordynatora

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń!
Weronika + 48731 901913
Dominika + 48570 901 033
Kamila+ 48570901 414

Klaver Sp. z.o.o. KRAZ 18450

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń