Pilnie zatrudnimy serwisanta maszyn CNC-mechanik (ślusarz remontowy)

Serwisant maszyn CNC-mechanik (ślusarz remontowy)

Data publikacji: 08-10-2024
Miejsce Pracy: Białystok
Stanowisko: Serwisant
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Doświadczenie: Wymagane

Opis stanowiska:

•          praca w dziale Utrzymania Ruchu

•          serwis oraz wykonywanie okresowych przeglądów obrabiarek CNC (frezarki, tokarki,

            szlifierki).

•          utrzymanie parku maszynowego w sprawności. Diagnozowanie i usuwanie bieżących awarii maszyn

             i urządzeń.

•          przygotowanie maszyn i urządzeń do procesu produkcyjnego.

•          praca na wysokości

•          praca na dwie zmiany

Wymagania:

•          wykształcenie minimum zawodowe w kierunku – mechanicznym, budowa maszyn(lub

             pokrewne).

•          umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji w sytuacjach awaryjnych,

•          znajomość zagadnień związanych z mechaniką i budową maszyn sterowanych numerycznie

            (układy

             hydrauliczne, pneumatyczne).

•          znajomość podstaw związanych z elektrycznym sterowaniem maszyn.

•          znajomość rysunku technicznego i umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi.

•          mile widziane świadectwo kwalifikacyjne do eksploatacji urządzeń zasilanych napięciem do1kV.

•          samodzielność, sumienność, komunikatywność, dobra organizacja pracy.

•          doświadczenie serwisanta maszyn CNC lub na podobnym stanowisku

Oferujemy:

•          zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu

•          prywatną opiekę medyczną i stomatologiczną

•          pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym

•          dofinansowanie do kart sportowych

•          dofinansowanie studiów

•          ciągłe podnoszenie kwalifikacji

•          motywacyjny system wynagrodzeń

•          bogaty pakiet ZFŚS

•          atrakcyjne pożyczki mieszkaniowe

•          zakładowa biblioteka

•          miesięczny dodatek za niepalenie

•          firmowy parking

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń