Serwisant Mechanik Łodzi - Atrakcyjna Praca w DE i NL

Data publikacji: 06-09-2024
Miejsce Pracy: Niemcy i Holandia
Wynagrodzenie: 2445€
Stanowisko: Serwisant

Serwisant Mechanik Łodzi - Praca w Niemczech i Holandii

Poszukujemy doświadczonego serwisanta mechanika do obsługi technicznej i serwisu łodzi typu Hausboot w Niemczech i Holandii. To wyjątkowa okazja dla pasjonatów motoryzacji wodnej!

Twoje zadania:

  • Bieżąca obsługa i naprawa urządzeń pokładowych (mechanicznych i elektrycznych)
  • Instalacja części, osprzętu i urządzeń
  • Kompleksowe remonty jednostek pływających

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w naprawie i konserwacji łodzi oraz jachtów
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie B1
  • Prawo jazdy i własny samochód
  • Mile widziany patent motorowodny (możliwość bezpłatnego szkolenia)

Co oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 15€ brutto/h + 30€ netto dieta dzienna
  • Praca jednozmianowa
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Umowa niemiecka lub holenderska
  • Pełne wsparcie podczas rekrutacji i zatrudnienia

Jak aplikować?

Wyślij swoje CV na adres rekrutacja@injobs.pl z tytułem: „Praca serwisant mechanik, imię i nazwisko". Masz pytania? Zadzwoń: 517 455 345.

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoją karierę w fascynującym świecie łodzi i jachtów!

Wynagrodzenie:

2445€

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez injobs.pl Sp. z o.o. (11-700 Mrągowo, ul. Mazurska 1) w celach rekrutacyjnych. Zgodę można wycofać, pisząc na info@injobs.pl".

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń