Praca serwisant wózków przemysłowych. Umowa niemiecka. Darmowe zakwaterowanie.

Data publikacji: 02-09-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Wynagrodzenie: 2200€
Stanowisko: Serwisant

Serwisant Wózków Przemysłowych w Niemczech - Atrakcyjna Oferta Pracy

Poszukujemy doświadczonego serwisanta wózków przemysłowych do pracy w Niemczech (Moosburg). Oferujemy korzystne warunki zatrudnienia, w tym umowę na warunkach niemieckich i bezpłatne zakwaterowanie.

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie inspekcji UVV/FEM
  • Diagnostyka usterek i analiza uszkodzeń
  • Montaż i instalacja akumulatorowych wózków przemysłowych oraz przyczep w zakładzie produkcyjnym

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Własny samochód
  • Doświadczenie w serwisowaniu wózków przemysłowych

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 13,50€ brutto/h + 4€ diety/h
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Praca na jedną zmianę
  • Umowa na warunkach niemieckich
  • Brak zeit konta
  • Opieka polskojęzyczna

Jak aplikować?

Wyślij swoje CV w języku polskim lub niemieckim na adres: kontakt@injobs.pl. W tytule maila wpisz: „Praca serwisant wózków przemysłowych, imię i nazwisko".

Kontakt:

Telefon: +48 514 630 888 (PN-PT, 08:00-16:00)

Lokalizacja:

Niemcy, Moosburg

Wynagrodzenie:

Około 2200€ miesięcznie

Prosimy o załączenie klauzuli RODO w aplikacji.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń