Ślusarz, monter, naprawa maszyn w miejscowości Unterwachingen

Data publikacji: 20-08-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Wynagrodzenie: 2600
Stanowisko: Ślusarz Narzędziowy

Ślusarz-Monter w Unterwachingen - Atrakcyjna Oferta Pracy w Niemczech

Poszukujemy doświadczonego ślusarza-montera do pracy w Unterwachingen, Niemcy. Oferujemy konkurencyjne warunki zatrudnienia i wsparcie na każdym etapie współpracy.

Co oferujemy?

  • Umowa o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: od 13,50€ brutto + 5,5€ netto diety za godzinę (około 15€ netto/h)
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • Możliwość pracy w nadgodzinach (9-10h dziennie)
  • Terminowe wypłaty do 15. dnia miesiąca
  • Cotygodniowe zaliczki do 200€
  • Praca na jedną zmianę

Czego oczekujemy?

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Minimum rok doświadczenia w pracach ślusarskich
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie prac ślusarskich
  • Naprawa i konserwacja maszyn
  • Montaż elementów zgodnie z rysunkiem technicznym

Jak aplikować?

Wyślij swoje CV na adres: rekrutacja@injobs.pl z tytułem: „Ślusarz-Monter Unterwachingen, imię i nazwisko"

Kontakt telefoniczny: +48 517 455 345 (pon-pt, 8:00-16:00)

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoją karierę w Niemczech!

Prosimy o dołączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń