Dołącz do zespołu Tönnies! Niemiecka umowa o prace bespozpośrednia i na czas nieokreślony

ślusarz / monter w Weißenfels

Data publikacji: 11-09-2024
Miejsce Pracy: Weißenfels
Wynagrodzenie: wstępna stawka godz. 18,00€
Stanowisko: Elektromonter
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Niemiecki
Zakwaterowanie: Tak
Doświadczenie: Wymagane

Miejsce: 06667 Weißenfels
Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę
Wymiar czasu pracy: Pełny etat
Rozpoczęcie: od zaraz

Godziny pracy
▪ Praca zmianowa: Tak
▪ Praca nocna: Tak
▪ Czas pracy: 40 godzin, możliwe nadgodziny

Wynagrodzenie
▪ Sposób wypłaty: miesięcznie
▪ System wynagrodzeń: wynagrodzenie podstawowe + premie
▪ Wynagrodzenie początkowe: 18,00 € / godzina brutto

Zakres obowiązków:

▪ Konserwacja i naprawa urządzeń produkcji przemysłowej w branży spożywczej
▪ Serwis przenośników taśmowych i rurowych
▪ Modernizacje, montaż i naprawy istniejących instalacji
▪ Prace ślusarskie z użyciem stali, aluminium i stali nierdzewnej

Profil kandydata:

▪ Ukończone wykształcenie zawodowe jako ślusarz, ślusarz zakładowy, mechanik przemysłowy lub pokrewne
▪ Preferowane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
▪ Znajomość języka niemieckiego mile widziana
▪ Umiejętność pracy w zespole

Nasza oferta:

▪ Stałe zatrudnienie na czas nieokreślony
▪ Stabilne zatrudnienie z możliwością planowania przyszłości, oferujące różnorodne i odpowiedzialne zadania
▪ Sprawiedliwe i adekwatne modele wynagrodzeń oraz terminowe i prawidłowe wypłaty
▪ 30 dni urlopu
▪ Atrakcyjne zakładowe świadczenia emerytalne z dofinansowaniem od pracodawcy
▪ Na początek: możliwość zaliczki na wynagrodzenie
▪ Zniżki pracownicze u różnych dostawców internetowych oraz preferencyjne warunki dzięki naszej firmie ubezpieczeniowej Tönnies
▪ Możliwość leasingu roweru służbowego
▪ Uważasz, że oferta jest interesująca, ale Twój dojazd do pracy jest zbyt długi? Oferujemy tanie zakwaterowanie pracownicze bezpośrednio przy zakładzie
▪ Opłacanie wszystkich składek na ubezpieczenia społeczne (zdrowotne, emerytalne, wypadkowe itp.)
▪ Wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych i zakładaniu konta bankowego
▪ Przyjazna atmosfera pracy z płaską hierarchią, krótkimi ścieżkami decyzyjnymi i bezpośrednią komunikacją
▪ Możliwość rozwoju osobistego w dynamicznym i elastycznym środowisku pracy, z dużą samodzielnością i współpracą w zespole
▪ Indywidualne możliwości szkoleń i doskonalenia zawodowego

100% Team Tönnies
Zakład Weißenfels, położony w Saksonii-Anhalt, od 1990 roku należy do grupy Tönnies jako Tönnies Zerlegungs GmbH i Fleischwerk Weißenfels GmbH. Zatrudniając około 2 200 pracowników, jest dziś drugim co do wielkości zakładem w firmie rodzinnej. Zakład specjalizuje się w produkcji mięsa wieprzowego, wykorzystując nowoczesną technologię robotyczną. Nasza spółka zależna, TEVEX Logistics GmbH, zajmuje się obsługą transportu i logistyki magazynowej produktów chłodzonych.

Złóż swoją aplikację teraz
Zainteresowaliśmy Cię? Prześlij nam swoje dokumenty, podając najwcześniejszy możliwy termin rozpoczęcia pracy. Cieszymy się na możliwość poznania Cię osobiście.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń