Praca ślusarz obsługa maszyn Niemcy

Data publikacji: 13-08-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Wynagrodzenie: 2250€
Stanowisko: Ślusarz Narzędziowy
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Niemiecki
Zakwaterowanie: Tak
Doświadczenie: Wymagane

Atrakcyjna praca dla ślusarza w Niemczech - obsługa maszyn

Poszukujemy doświadczonego ślusarza do pracy w Moosthenning, Niemcy. Oferujemy stabilne zatrudnienie i atrakcyjne warunki.

Co oferujemy?

  • Umowa o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: od 13,50€ brutto/h + 4€ netto diety za każdą przepracowaną godzinę
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • Opieka ze strony InJobs
  • Terminowe wypłaty do 15. dnia miesiąca
  • Możliwość pobierania zaliczek
  • Praca jednozmianowa

Czego oczekujemy?

  • Znajomość języka niemieckiego
  • Prawo jazdy kat. B i własny samochód
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Min. rok doświadczenia w spawaniu

Zakres obowiązków

  • Wykonywanie prac ślusarskich
  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Praca w oparciu o rysunek techniczny

Jak aplikować?

Wyślij swoje CV na adres: rekrutacja@injobs.pl z tytułem: „Praca ślusarz obsługa maszyn Niemcy, imię i nazwisko"

Kontakt telefoniczny: +48 517 455 345 (pon-pt, 8:00-16:00)

Dodatkowe informacje

Lokalizacja: Moosthenning, Niemcy

Wynagrodzenie:

od 2250 euro netto

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoje umiejętności w międzynarodowym środowisku!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń