GrhPolska.com

Ślusarz / Spawacz

Data publikacji: 13-09-2024
Miejsce Pracy: Francja
Stanowisko: Ślusarz
Rodzaj Pracy: Praca tymczasowa
Rodzaj Umowy: Kontrakt B2B
Wymiar Pracy: Pełny etat
Zakwaterowanie: Tak
Doświadczenie: Wymagane

Agencja Pracy Tymczasowej GRH RECRUTEMENT (nr licencji 27250), poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Oberschaeffolsheim, Francja

Opis stanowiska:

Praca na warsztacie
Półautomatyczne spawanie części (MAG)
Cięcie, obróbka i montaż części maszyn budowlancyh

Wymagania:

Min. 2 lata doświadczenia w spawaniu i ślusarstwie

Oferujemy:

Zatrudnienie na kontrakt francuski

Wynagrodzenie:

2800 EURO NETTO
Gwarantowany czas pracy 40h/tygodniowo
Nadgodziny liczone +25% do stawki podstawowej
Zapewnione zakwaterowanie we Francji
Zwrot kosztów przejazdu dla kierowcy na podstawie rachunków (PL-FR, FR-PL): 150€

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego:
grhpolska.recruitify.ai/job/94edb174-c76d-494b-8615-bbad2e113dcb?sourceId=816

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń