Mariusz

Ślusarz – spawacz Holandia

Data publikacji: 10-09-2024
Miejsce Pracy: Holandia
Stanowisko: Ślusarz
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Zakwaterowanie: Tak
Doświadczenie: Wymagane

Oferujemy:

  • Stałąpracęw firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjnewynagrodzenieuzależnione od kwalifikacji
  • Regularne zjazdy do Polski
  • Bardzo dobre zakwaterowanie na koszt firmy
  • Wyposażenie w niezbędne narzędziapracyoraz odzież roboczą
  • Ciągłośćzatrudnieniana długoletnim projekcie u sprawdzonego klienta
  • Umowę opracę+ aneks do umowy, mówiący o oddelegowaniupracownikaza granicę.
  • Pakiet medyczny

Oczekiwania:

  • Umiejętność spawania na podstawie rysunku technicznego – absolutnie wymagana
  • Umiejętność samodzielnej pracy
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku ślusarz /spawacz (spawanie nadwozi do naczep)
  • Obsługa narzędzi ślusarskich
  • Umiejętnośćpracyw zespole
  • Chęć dopracyi zaangażowanie w powierzoneobowiązki

Zadania:

  • Montaż i spawanie według rysunku technicznego nadwozi do naczep
  • Przestrzeganie higieny zakładowej i BHP.

Prześlij swoje CV na adres sekretariat@enpa.pl lub zadzwoń 12412 30 66, +49 176 20 644 682

W CV należy zawrzeć poniższą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych, przez ENPA Sp. z o.o. Z siedzibą w Krakowie, al. Słowackiego 39/1, w celachrekrutacyjnych.” Informujemy wszystkich kandydatów, że administratorem danych jest ENPA Sp. z o.o. Z siedzibą Krakowie, al. Słowackiego 39/1. Dane osobowe gromadzone przy pomocy dokumentów aplikacyjnych przetwarzane będą w celach związanych z uczestnictwem w procesachrekrutacyjnych. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń