SILVERHAND

Ślusarz z umiejętnością spawania (Holandia)

Data publikacji: 22-07-2024
Miejsce Pracy: Holandia, Oss
Stanowisko: Ślusarz

O nas

Silverhand, część międzynarodowego holdingu, to renomowana Agencja Zatrudnienia specjalizująca się w wysokiej jakości usługach rekrutacyjnych. Nasze wieloletnie doświadczenie i innowacyjne metody selekcji pomogły tysiącom osób znaleźć lepszą pracę.

Oferta pracy: Ślusarz z umiejętnością spawania

Lokalizacja: Oss, Holandia

Co oferujemy?

  • Holenderska umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 650-800 EUR netto/tydzień
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Szybki proces rekrutacji
  • Składki i podatki odprowadzane w Holandii
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Perspektywa długoterminowej współpracy
  • Wsparcie konsultantów
  • Bezpłatne usługi rekrutacyjne

Główne zadania

  • Praca z rysunkiem technicznym
  • Przygotowanie materiałów
  • Obróbka metalu: piłowanie, wiercenie, szlifowanie
  • Spawanie i zgrzewanie punktowe
  • Montaż konstrukcji (np. balustrady, elementy samochodów)

Wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy kat. B i własny samochód

Oferta skierowana do osób spełniających warunki rekrutacji, bez względu na płeć.

Dodatkowe informacje

Oferujemy również usługi rozliczeń podatków niemieckich i holenderskich oraz Kindergeld. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń