Ślusarz prace ślusarskie obsługa maszyn

Data publikacji: 29-08-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Wynagrodzenie: 2200
Stanowisko: Ślusarz Narzędziowy

Opis Stanowiska

Poszukujemy doświadczonego ślusarza do pracy w Niemczech (Moosthenning). Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia i możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku.

Zakres Obowiązków

  • Wykonywanie prac ślusarskich i obsługa specjalistycznych maszyn
  • Praca na podstawie rysunków technicznych
  • Konstruowanie, naprawa i konserwacja maszyn oraz konstrukcji metalowych
  • Obsługa tokarek, frezarek, giętarek, wiertarek i spawarek
  • Dostosowywanie parametrów maszyn do konkretnych operacji

Oferujemy

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 13,50€ brutto/h plus 4€ netto diety za każdą przepracowaną godzinę
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Opiekę polskojęzyczną i wsparcie koordynatora
  • Wypłaty do 15. dnia miesiąca z możliwością zaliczek
  • Jednozmianowy system pracy

Wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego
  • Prawo jazdy kat. B i własny samochód
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Minimum rok doświadczenia w spawaniu

Wyślij swoje CV na adres: rekrutacja@injobs.pl z tytułem: „Ślusarz prace ślusarskie obsługa maszyn, imię i nazwisko"

Kontakt telefoniczny: +48 517 455 345 (pon-pt, 8:00-16:00)

Miejsce pracy: Moosthenning, Niemcy

Wynagrodzenie:

od 2200 euro netto

Dołącz klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Nie przegap tej szansy na rozwój kariery!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń