BlueCollar JobSupply Sp. z o.o. (Agencja Zatrudnienia nr 5437) jest agencją rekrutacyjną zlokalizowaną w Szczecinie i jest częścią Bluecollar A/S Group z Odense w Danii. Jako część BlueCollar A/S działamy z sukcesami na rynku duńskim od ponad 10 lat.  Naszym duńskim klientom zapewniamy najlepszych pracowników, a naszym pracownikom oferujemy tylko legalne, sprawdzone i stabilne miejsca pracy na terenie całej Danii.

Spawacz 121

Data publikacji: 11-07-2024
Miejsce Pracy: Lille Skensved, Dania
Stanowisko: Szlifierz

Miejsce pracy: Lille Skensved, Dania

Zakres obowiązków:

  • Wytwarzanie zbiorników olejowychze stali czarnej, grubość 3 mm – 6mm
  • Spawanie łukiem krytrym metodą121 SAW
  • SpawanieMAG 135/138 bezpośrednio po robocie (spawanie punktowe tzw. tac welding)
  • Praca z rysunkiem technicznym.

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku spawacza-montera
  • Otwartość na przejście na umowę bezpośrednio z klientempo 16 tygodniach
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
    • Doświadczenie w pracy z wieżą spawalniczą, obsłudzewysięgnika spawalniczego
    • Aktualne certyfikaty spawalnicze na metody 135/138 + mile widziany certyfikat na metodę 121 orazumiejętności spawania elektrodą
    • Możliwość pracy w systemie rotacyjnym (3 tyg. i 4 dni/ 10 dni wolnego)
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w miejscu pracy.

    Uwaga: Kandydaci mający doświadczenie z przemysłu wiatrowego, czy w pracy przy gabarytowych zbiornikach - szczególnie interesują pracodawcę.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracę,50 godzin tygodniowo
    • Darmowe zakwaterowanie u klienta przez 16 tygodni (następnie bardzo atrakcyjna propozycja zamieszkaniaw cenie2000 dkk/miesiąc= ok.1150 zł/miesiąc)
    • Gwarantowane takie samo wynagrodzenie i wszystkie warunki, jakie mają pracownicy zatrudnieni bezpośrednio w firmie duńskiej
    • Atrakcyjną stawkę godzinową
    • Przed pierwszą wypłatą gwarantujemy zaliczki w wysokości 1000 dkk/tydzień - pierwsza zaliczka po pełnym przepracowanym tygodniu
    • Wynagrodzenie wypłacane co 2 tygodnie
    • Gwarantowane Feriepenge – pieniądze wakacyjne (12,5%) oraz dodatki świąteczne
    • Organizację kwestii formalnych - karta podatkowa, karta zdrowotna, duński numer personalny (CPR – odpowiednik naszego numeru PESEL)
    • Opiekę polskojęzycznych koordynatorów i numer alarmowy dostępny 24h/7
    • Możliwość długotrwałej współpracy bezpośrednio z klientem zagranicznym - bez pośredników
    • Zdobycie doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń