SILVERHAND

Spawacz 136 – praca na warsztacie, sporadycznie na budowie (Norwegia, okolice Oslo)

Data publikacji: 30-07-2024
Miejsce Pracy: Norwegia, okolice Oslo
Stanowisko: Spawacz
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Angielski
Zakwaterowanie: Tak
Doświadczenie: Wymagane

O nas

Silverhand, część międzynarodowego holdingu, to renomowana Agencja Zatrudnienia specjalizująca się w wysokiej jakości usługach rekrutacyjnych. Nasze wieloletnie doświadczenie i innowacyjne metody selekcji pomogły tysiącom osób znaleźć lepszą pracę.

Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego Spawacza 136 do pracy w okolicach Oslo. Praca głównie na warsztacie, z okazjonalnymi wyjazdami na budowę.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 227,32 NOK brutto/godzinę
  • Zatrudnienie na norweskich warunkach (nie w delegacji)
  • Zakwaterowanie i transport organizowane przez Pracodawcę
  • Możliwość pracy w nadgodzinach (50-54 godzin tygodniowo)
  • Rozwój zawodowy i długofalową współpracę
  • Wsparcie Konsultantów w procesie zatrudnienia
  • Bezpłatne usługi, w tym tłumaczenie i przygotowanie CV

Główne zadania

  • Spawanie i montaż konstrukcji hal, mostów i słupów
  • Łączenie elementów ze stali nierdzewnej lub czarnej
  • Spawanie elektrodą lub metodą MAG/MIG
  • Montaż elementów zgodnie z dokumentacją techniczną
  • Praca w systemie rotacyjnym

Wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Aktualne certyfikaty spawalnicze 136
  • Mile widziane: wykształcenie kierunkowe, umiejętności monterskie, znajomość rysunku technicznego, doświadczenie w Skandynawii, prawo jazdy kat. B

Oferta skierowana do kobiet i mężczyzn spełniających warunki rekrutacji.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń